המומחיות שלנו

ייעוץ קידום אתרים

מחפשים ייעוץ לקידום אתרים לפתרון בעיה נקודתית?

נקודה מספקת פתרונות ייעוץ מותאמים אישית לאתרים קטנים וגדולים הכוללים מסגרת שעות חודשי לפי צורכי הלקוח.

שירותי ייעוץ קידום האתרים של נקודה כוללים:

ייעוץ לאתרים חדשים: יצירת תשתית קידום ומדידה, בחירת שם דומיין

ייעוץ קידום אתרים טכני: התאמת קוד ועיצוב למנועי חיפוש, שימושיות

ייעוץ פרטני לנפגעי עדכוני גוגל – פינגווין ופנדה: איתור הענישה, טיפול בפסילת האתר כולל החלפת קישורים ותוכן ופנייה למנועי החיפוש

ייעוץ לבניית קישורים: התאמת אסטרטגיית תוכן, בניית קישורים ופעילות ברשת חברתיות

ניהול מוניטין ברשת: ניטור מוניטין, מיתוג חיובי ודחיקת אזכורים שליליים

ייעוץ לקידום מקומי: אופטימיזציית אתר לתוצאות חיפוש מבוססות מיקום

 

ייעוץ קידום אתרים לאתרים חדשים

השקת אתר חדש הוא תהליך מורכב ולא צפוי. התייעצות בחברת קידום אתרים מקצועית כבר בשלבי התכנון תבטיח שאת האתר ימצאו בקלות גם לקוחות פוטנציאליים וגם מנועי החיפוש, וכן שהוא יהיה שימושי, נוח לשיתוף ברשתות חברתיות, וקל למדידה ולמעקב אחרי התנועה והתנהגות הגולשים.

 יועצי קידום אתרים

ייעוץ קידום אתרים טכני

קידום אתרים טכני הוא אחד הגורמים החשובים והיציבים ביותר בקידום אתר במנועי חיפוש. קידום טכני מורכב מתקינות הקוד, נגישות לסריקה על ידי רובוט מנועי חיפוש ועוד היבטים טכניים שאינם גלויים למבקר באתר אלא רק בקוד עצמו. ייעוץ לקידום אתרים טכני כולל בדיקה ואופטימיזציה של מהירות האתר, טיפול בענייני הפניות (301 ו-302; הפניות לפי כתובת IP באתרים בין-לאומיים), תגיות קנוניקל, כותרות HTTP, וכן שימושיות והתאמה למכשירים שונים (מחשב, טאבלט, סמארטפון). יש הכורכים גם אופטימיזציה של כתובות URL, תגיות מטא (כותרות ותיאורים) וכותרות משנה (H1 וכדומה) ב-SEO הטכני.

 

ייעוץ לקידום לאתרים סלולריים

 

ייעוץ קידום אתרים אחרי עונש ידני של גוגל, עדכון פנדה ופינגווין

אתרים רבים שנענשו ידנית או שנפגעו מעדכוני האלגוריתם של גוגל, בעיקר פנדה ופינגווין, נאלצים להתמודד עם הירידה בתנועה והפגיעה בהכנסות בעקבות ירידה בתוצאות החיפוש או הסרת האתר מהן. ייעוץ קידום אתרים אחרי עונש של גוגל או עדכון אלגוריתם מתחיל בזיהוי מקור הפגיעה והגורמים לה, וכולל שיקום האתר, ניקוי הקישורים הנכנסים או החלפת התוכן לפי הצורך, בניית אסטרטגיה בטוחה ומותאמת להנחיות האיכות של גוגל, פנייה למנוע חיפוש והחזרת האתר למיקומים שקדמו לעונש.

 

שיווק תוכן ובניית קישורים

שיווק תוכן ובניית קישורים נכנסים לאתר הם מאבני היסוד של קידום אתרים באינטרנט, והם מאפשרים להגדיל את הנראות של האתר, לחשוף את האתר ללקוחות פוטנציאליים, וכן לחזק את סמכותיות האתר בעיני מנועי החיפוש וכך להעלות את מיקומיו בתוצאות החיפוש. תהליך בניית הקישורים ושיווק התוכן קשורים זה לזה והם מורכבים מבנייה של אסטרטגיית התוכן ושיפור התוכן הקיים לפי מילות מפתח, נישת האתר, קהל היעד שלו והתחרות, כולל הקמת בלוג מקצועי וניהולו לפי הצורך; יצירת קשר עם שותפי תוכן פוטנציאליים ופעילות ברשתות חברתיות, פורומים ובלוגים.

 

ניהול מוניטין ברשת

ניהול מוניטין ברשת (ORM, Online Reputation Management) הוא תת-ענף בשיווק באינטרנט המשלב אסטרטגיות של קידום אורגני, שיווק ברשתות חברתיות ומיתוג. מטרתו לחזק את האזכורים החיוביים של מותגים, מוצרים או בני אדם בתוצאות החיפוש, ברשתות החברתיות ובאתרי ביקורת, לדחוק ולהסיר אזכורים שליליים ולהגיב לביקורות שליליות.

 

 

ייעוץ קידום אתרים מקומי

קידום אתרים מקומי היא שיטת שיווק אפקטיבית במיוחד לעסקים תלויי מיקום – מבעלי מקצוע ועד שירותי הובלות, מספרות וחנויות פרחים – והיא מאפשרת לעסקים קטנים וגדולים להגיע אל לקוחות פוטנציאליים המתעניינים בשירות או במוצר בקרבת מקום. קידום אתרים מקומי כולל אותם רכיבים כמו קידום לאתרים שאינם מבוססי מיקום ויש בו כמה דגשים ייחודיים: רישום באינדקסים מקומיים וברשת המקומית של גוגל (גוגל העסק שלי, לשעבר גוגל מקומות לעסקים), קידום לתוצאות החיפוש המקומיות ולמפות גוגל, ניהול ביקורות ודירוגים ואופטימיזציית אתר למכשירים סלולריים, בפרט לסמארטפונים.

 אנחנו מאמינים שאין חבילת ייעוץ אחת שמתאימה לכל האתרים, והמלצותינו נשענות על אופי האתר שאתם רוצים לקדם, קהל היעד, מידת התחרותיות, היעדים או כל קריטריון רלוונטי אחר. אנחנו מבטיחים ייעוץ מקצועי, עדכני ומכוון תוצאות.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: קידום אתרים מקצועי

 קידום לוקאלי בגוגל

2019© נקודה שיווק באינטרנט