"לקוח מרוצה הוא האסטרטגיה העסקית הטובה ביותר" [מייקל לבוף]

חברת נקודה מספקת פתרונות שיווק באינטרנט משנת 1999. בשנים האלה סיפקנו שירותי קידום אתרים (אורגני וממומן), ניהול מוניטין ושיווק ברשתות חברתיות לעשרות לקוחות ופרויקטים ממגוון תחומים תחרותיים, ועזרנו להם לשפר את המיקומים בגוגל, להגדיל את התנועה לאתר ואת ההמרות. תיק הלקוחות שלנו כולל אתרי סטארטאפים, אתרים מסחריים גדולים, אתרים של עסקים מקומיים בארץ ובחו"ל ועוד. להלן מבחר מלקוחותינו:

צימר צימר הוא אתר הצימרים ותיירות הפנים המוביל בישראל והוא ממוקם בראש תוצאות החיפוש על עשרות ביטויים תחרותיים. האתר מורכב מעשרות אלפי דפי תוכן על צימרים, בתי מלון, מסלולי טיול ואטרקציות תיירותיות.
עבודת השיווק על אתר צימר מתמקדת בקידום עשרות מדפי האתר בגוגל, החל בדף הבית וכלה בדפי קטגוריות, תת-קטגוריות ודפי מוצרים (צימרים, אטרקציות וכדומה), בשמירה על המיקומים בתוצאות החיפוש, בשיפור שיעור ההקלקה ושיעור ההמרה של המבקרים באתר, וכן בשיווק ברשתות חברתיות.

לקוחות כמוניכמוני היא רשת חברתית בנושאי בריאות הראשונה מסוגה בארץ. האתר מופעל על ידי עמותה ומטרתו לספק מידע רפואי מקצועי לחולים במחלות כרוניות, ולקשר בין חולים, בני משפחה, רופאים ויועצים. האתר מורכב ממאות אלפי דפים בהם מאמרים מקצועיים, כתבות חדשותיות ותוכן גולשים (פורומים, בלוגים וכדומה). עבודת נקודה על אתר כמוני מתמקדת בקידום אורגני וממומן בגוגל ובפייסבוק, וכללה, בין היתר, המלצות תוכן ושיפור שיעור ההמרה על ידיי ניתוח ואפיון תנועת קהל, והיא הביאה לעלייה של 100% (!) בהמרות בתוך שלושה חודשים.

מוטקה-לוגומוטק'ה הוא פורטל תוכן, רשת חברתית ואתר היכרויות לבני חמישים פלוס המופעל על ידי עמותה ופועל ללא מטרות רווח. האתר מורכב מעשרות אלפי דפי תוכן בנושאים שונים הייחודים לקהל היעד כמו בריאות, תעסוקה והתנדבות, יציאה לפנסיה, זכויות אזרחים ותיקים ועוד. העבודה על אתר מוטק'ה כללה ליווי האתר במעבר למערכת ניהול תוכן חדש, קידום אורגני בגוגל, ניתוח מדדים סטטיסטים ושיפור יחסי המרה.

logo - המועצה לישראל יפה

המועצה לישראל יפה היא עמותה ציבורית הפועלת מאז שנת 1968 לקידום איכות החיים בישראל ומתמקדת בחינוך סביבתי וכן בהוצאה לפועל של פרויקטים סביבתיים לטיפוח הסביבה העירונית בישראל. העבודה על הפרויקט כוללת את קידום אתרי העמותה (בעיקר את אתר מתחם ישראל יפה) בגוגל ובפייסבוק.

זאפ גרופ - לקוחות נבחרים

זאפ גרופ היא קבוצת אתרי אינטרנט בענייני צרכנות הכוללת כמה עשרות אתרי תוכן ופורטלים בנושאים שונים ומגוונים בהם אתר השוואת המחירים זאפ, זאפ דפי זהב, אתר המסעדות Rest ועוד. חברת נקודה מספקת לזאפ גרופ שירותי ייעוץ כולל לשיווק באינטרנט וקידום אתרים ושרותי קידום בפועל באמצעות עובדינו.

zap-rest-logo

Rest, מבית Zap Group, הוא אתר המסעדות הגדול בישראל והוא מורכב מעשרות אלפי דפי תוכן של מסעדות, בתי קפה, ברים, חברות קייטרינג, מאפיות וכדומה, והוא מכיל ביקורות גולשים, תפריטים, מתכונים ועוד. נקודה סייעה לאתר במעבר למערכת ניהול תוכן חדשה ובאופטימיזציה של האתר לגוגל.

לקוח - כלי ביתכלי בית היא החנות המקוונת הגדולה בישראל לכלי בית. האתר מכיל אלפי דפי מוצרים ייחודיים בהם כלי בית ומטבח, אביזרי בישול ואפייה, כלי אחסון, מערכות אוכל ועוד. העבודה על האתר כללה קידום אורגני בגוגל של דף הבית ושל דפי המוצרים ואופטימיזציה לדף מוצר (UX/UI) לשיפור חוויית המשתמש ושיעור ההמרה, שיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות.

לקוחות מאקומאקו הוא פורטל חדשות, בידור ותוכן מוביל המתעדכן עשרות פעמים ביום ומכיל מיליוני דפים בנושאים שונים בהם ספורט, תרבות, רכילות, מוזיקה, טכנולוגיה, אופנה ועוד, ומציע אפשרויות צפייה ישירה בחדשות ערוץ 2 ובתכניות קשת. עבודת נקודה עבור Mako כללה קידום אורגני של האתר בגוגל, לרבות המלצות לשיפורים טכנולוגיים באתר והתאמתו לסריקת מנועי החיפוש והמלצות תוכן.
Humavox-logoHumavox הוא סטארטאפ ישראלי שפיתח טכנולוגיה ייחודית להטענה אלחוטית של מוצרי טכנולוגיה בהם מכשור רפואי ופריטי טכנולוגיה לבישה. העבודה על אתר Humavox כללה קידום אורגני של האתר, ייעוץ תוכן ו-SEO שוטף ואופטימיזציית התוכן למנועי חיפוש.

logo-laminate

Laminate Medical Technologies היא חברת סטארטאפ בתחום המכשור הרפואי העוסקת בפיתוח מוצר ייחודי ומהפכני המסייע לחולי דיאליזה. נקודה מספקת לחברה שירותי קידום אורגני כולל פיתוח תוכן ואופטימיזציה לתוכן קיים.

client-minteyeminteye היא חברת סטארטאפ המפתחת כלים ייחודיים לפרסום ברשת בהם Sliding CAPTCHA המשלב בין מניעת ספאם ובין מיתוג ברשת וכלי הפרסום בווידאו Pre Roll Skip Ad™, שנקנה בידי ענקית האינטרנט AOL. עבודת השיווק על האתר כללה קידום במנועי חיפוש וברשתות חברתיות.

EvoleroEvolero היא חברת סטארטאפ ישראלית המפתחת ומשווקת תוכנה לניהול כנסים ואירועים ומתמחה בשיווק כנסים במדיה החברתית. עבודת השיווק על אתר איבולרו התמקדה בקידום האתר בתוצאות החיפוש האורגניות בגוגל וניהול המותג ברשתות חברתיות. 
client-asocsחברת אסוקס בע"מ (Asocs) מפתחת ומשווקת מעבדים מרובי-ליבות ושבבים לתקשורת אלחוטית, ומספקת פתרונות טכנולוגיים המאפשרים לאחד מגוון פרוטוקולים סלולריים ואלחוטיים במערכת אחת. עבודת השיווק על אסוקס כללה קידום אורגני של האתר בגוגל ושיווקו ברשתות חברתיות שונות, בהן ויקיפדיה.
לקוח Promisecחברת פרומיסק (Promisec) עוסקת בפיתוח ושיווק מוצרי אבטחת מידע פנים-ארגוניים. החברה הוקמה בשנת 2004 ויש לה סניפים בישראל, ארה"ב, אירופה, יפן והודו. עבודת השיווק עבור פרומיסק כללה קידום אורגני של בגוגל, לרבות קידום on-page ו-off-page והמלצות תוכן.
לקוח watchdoxחברתWatchdox מספקת פתרונות שיתוף קבצים פנים-ארגוניים וחוץ-ארגוניים. עבודת נקודה עבור Watchdox התמקדה בקידום אורגני של האתר במנועי חיפוש.
לקוח SAPחברת SAP מספקת פתרונות עסקיים ואפליקציות ארגוניות לייעול תהליכים עסקיים ולשימוש אופטימלי במשאבי הארגון. הפרויקט כולל ייעוץ שוטף בנושאי SEO וניתוח סטטיסטי של אתר החברה.
TLV Plastic logoמרפאת תל-אביב לכירורגיה פלסטית, בניהולו של ד"ר רם סילפן, היא המרכז המוביל בישראל לכירורגיה פלסטית ואסתטית. העבודה על האתר כללה את אפיון האתר ואת בנייתו ועבודת שיווק שוטפת כולל קידום אורגני בגוגל וברשתות חברתיות.
לקוח שראלשראל הנה חברה פרטית המציע שירותי אספקה רפואית לבתי חולים ולמוסדות רפואיים בארץ ובעולם. עבודת נקודה עבור שראל כוללת קידום אתר החברה במנועי חיפוש בארץ ובעולם, הטמעת שיפורים טכנולוגיים באתר, המלצות לתוכן חדש ולאופטימיזציה של התוכן הקיים ועוד.

zend logo clients

 זנד (Zend) היא חברת תוכנה בין-לאומית המפתחת מוצרי שרת לפיתוח, פריסה וניהול של אפליקציות אינטרנט מבוססות PHP. את החברה הקימו זאב סורסקי ואנדי גוטמנס, אשר פיתחו את שפת התוכנה PHP. נקודה מספקת לחברת זנד שירותי קידום אתרים אורגני (SEO).

220px-Robomow_logo

רובומו (Robomow) היא החברה המובילה בעולם בייצור ובפיתוח של מכסחות דשא רובוטיות, והיא משווקת את מוצריה בכל העולם. עבודת נקודה על אתר Robomow כוללת קידום אורגני במגוון רב של שפות, ייעוץ שיווקי, ייעוץ תוכן, אנליטיקס ועוד.

Alma Lasers logo

Alma Lasers היא חברה בין-לאומית מובילה בתחום פיתוח, ייצור והפצה של פתרונות לייזר לתחום הרפואה והקוסמטיקה. חברת נקודה סיפקה לחברה שירותי ייעוץ קידום אורגני (SEO) לפני מעבר אתר.

barre-levi-logo

משרד בר לוי אדריכלים הוא משרד אדריכלות ותכנון ערים ותיק המדורג בין עשרת המשרדים המובילים בארץ בתחום מגדלי מגורים, מסחר ומשרדים. חברת נקודה ביצעה עבור המשרד פרויקט ייעוץ לשיפור האתר, כולל ייעוץ אנליטיקס.